DO GÓRY
WRÓĆ
COVID-19 - ważne informacje dla przedsiębiorców

Tworząc stronę dedykowaną przeciwdziałaniu gospodarczym skutkom COVID-19, pragniemy dostarczyć Państwu niezbędnych informacji i rozwiązań wspierających ochronę Państwa przedsiębiorstwa. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na kolejnych podstronach.

Pozostajemy cały czas do Państwa dyspozycji i służymy pomocą w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z funkcjonującymi już lub wprowadzanymi rozwiązaniami prawnymi i pomocowymi wobec skutków COVID-19, a także wskazaniem właściwego do Państwa sytuacji pakietu instrumentów ochrony przedsiębiorstwa, zarówno w zakresie doraźnych działań, jak też kompleksowego doradztwa restrukturyzacyjnego, uwzględniającego przygotowanie wniosków oraz doradztwo w pozyskiwaniu finansowania pomostowego na restrukturyzację.

Bądźmy w kontakcie
+ 48 22-300-08-23


Tarcza Antykryzysowa - Informator

30 Marca 2020

Na bieżąco szeroko analizujemy dla Państwa możliwości pomocy przedsiębiorcom w przeciwdziałaniu skutkom COVID-19, uwzględniając różnorodne sposoby wsparcia. (...)

czytaj dalej »

Koronawirus a skutki prawne zawartych umów - praktyczny przewodnik

30 Marca 2020

Analiza umów pod kątem siły wyższej, zapobieganie ryzykom wynikających z umów, negocjowanie warunków umowy, ich wypowiedzenie bądź rozwiązanie (...)

czytaj dalej »

RODO a koronawirus SARS-CoV-2

24 Marca 2020

W Polsce i na świecie prowadzone są różne działania mające na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa, a pracodawcy zadają sobie pytania jak pogodzić ochronę danych osobowych z zapewnieniem ochrony zdrowia i ograniczaniem liczby zakażeń.  (...)

czytaj dalej »

Specustawa do walki z koronawirusem

23 Marca 2020

W związku z pandemią wywołaną wirusem SARS-CoV-2, przedstawiamy przydatne informacje dla funkcjonowania Państwa działalności w tym okresie.  (...)

czytaj dalej »

Formalności, wnioski, ugody... a tu szybko pieniędzy potrzeba!

23 Marca 2020

Bez wątpienia ochrona prawna biznesu w dobie kryzysu gospodarczego wywołanego koronawirusem jest bardzo potrzebna, ale bez finansowania pomocowego utrzymanie biznesu będzie bardzo trudne bowiem bez ratunkowego wsparcia płynności nie ma restrukturyzacji, tak jak nie ma leczenia pacjentów bez pieniędzy na wykupienie lekarstw. (...)

czytaj dalej »
WYBIERZ KATEGORIĘ