DO GÓRY
WRÓĆ
PMR W MEDIACH
Monitoring mediów
#0
1393

Restrukturyzacja spółki giełdowej. Jak ją przeprowadzić?

19 Lutego 2021

Spółki, które najmocniej ucierpiały w wyniku kryzysu i utraciły płynność finansową, mogą jednak skorzystać z gotowych narzędzi naprawczych, takich jak uproszczone postępowanie restrukturyzacyjne. Eksperci PMR Restrukturyzacje i Kancelarii FKK tłumaczą czym restrukturyzacja spółki giełdowej wyróżnia się na tle pozostałych postępowań.


– Nie wszystkie spółki giełdowe posiadają wystarczająco mocne zaplecze, kapitał, zespół i doświadczenie, by poradzić sobie z tak gwałtownym kryzysem. W momencie destabilizacji ekonomicznej i zagrożenia płynności finansowej mogą one jednak skorzystać z gotowych narzędzi naprawczych, takich jak np. uproszczona restrukturyzacja – wskazuje Małgorzata Anisimowicz, prezes zarządu PMR Restrukturyzacje.


Małgorzata Anisimowicz - kwalifikowany doradca restrukturyzacyjny i prezes zarządu PMR Restrukturyzacje udzieliła komentarza do publikacji w miesięczniku My Company Polska poświęconej tematyce zatorów płatniczych.Artykuł ukazał się w miesięczniku "My Company Polska", wydanie 02/2021
autor: Robert Mierwiński


Zapraszamy do zapoznania się z jego pełną wersją:

» Restrukturyzacja spółki giełdowej. Jak ją przeprowadzić?« WRÓĆ DO PMR W MEDIACH