Pracownik administracyjny

Miejsce pracy: Warszawa

Opis Stanowiska:

  1. Obsługa administracyjna kancelarii,
  2. Nadzór nad dokumentacją prowadzonych postępowań,
  3. Analiza danych liczbowych,
  4. Wsparcie pracowników operacyjnych w prowadzeniu i realizacji bieżących projektów,
  5. Zaangażowanie i podejście optymistyczne do pracy,

Wymagania:

  1. Rzetelność i sumienność wykonywanej pracy,
  2. Silna motywacja do nauki i rozwoju osobistego,
  3. Wykształcenie preferowane wyższe – w kierunkach ekonomicznym, prawnym, administracyjnym,
  4. Bardzo dobra znajomość pakietu Office, przede wszystkim MS Excelem,
  5. Umiejętność pracy na liczbach,

Co oferujemy:

  1. Atrakcyjne wynagrodzenie, niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon),
  2. Bezpośrednią współpraca z zarządem,