O nas

PMR Restrukturyzacje S.A. jest odpowiedzią na pytania przedsiębiorców w kryzysie i sposobem na rozwiązanie ich problemów. Jest konsekwencją realizacji postulatów Polityki Nowej Szansy i sposobem na wdrożenie założeń obowiązującego od dnia 1 stycznia 2016r Prawa Restrukturyzacyjnego.

PMR Restrukturyzacje S.A. to dynamicznie rozwijająca się ogólnopolska i transgraniczna kancelaria posiadająca kadrę z wieloletnim doświadczeniem w obszarze wspierania przedsiębiorców zagrożonych niewypłacalnością i niewypłacalnych.

Nasze umiejętności i stale poszerzana wiedza w połączeniu z praktyką, pozwalają nam oferować unikatowe kompetencje i standardy działania. Stawiamy na ciągły rozwój oraz poszerzanie know how, zapewniając członkom naszego zespołu możliwości rozwoju, a naszym klientom wszechstronne wsparcie.

Specjalistyczna i zróżnicowana wiedza i pełne zaangażowanie zespołu naszej kancelarii w połączeniu z wnikliwością i kreatywnością działania sprawiły, że PMR Restrukturyzacje S.A. jest liderem na rynku doradztwa i restrukturyzacji przedsiębiorstw w Polsce.

Potencjał PMR Restrukturyzacje S.A. dostrzegli również inni uczestnicy na rynku krajowym i zagranicą co skutkuje permanentnym rozszerzaniem zakresu i obszaru działania spółki z korzyścią dla naszych Klientów.

Kim jesteśmy?

PMR Restrukturyzacje S.A. to polska firma o zasięgu międzynarodowym, specjalizująca się w doradztwie i restrukturyzacji przedsiębiorstw.

Jesteśmy Zespołem praktyków, którzy połączyli swoje siły i wypracowali skuteczne metody praktycznego wykorzystania inicjatywy ustawodawczej Prawo Restrukturyzacyjne, której celem jest wsparcie przedsiębiorców zagrożonych lub będących w kryzysie.

W skład naszego Zespołu wchodzą osoby, które czynnie uczestniczyły w tworzeniu tych nowatorskich narzędzi wypracowanych dla przedsiębiorców. Współtworzyliśmy ustawę Prawo Restrukturyzacyjne oraz Politykę Nowej Szansy.

Na rynku polskim funkcjonuje znaczna ilość kancelarii prawnych oferujących usługi w zakresie wszelkich dziedzin prawa, w tym również z zakresu prawa restrukturyzacyjnego. Samo doradztwo to jednak nie wszystko. w sytuacji kryzysowej przedsiębiorca wymaga zarówno doradztwa na wielu płaszczyznach jak i wdrożenia pełnego procesu zmian. PMR Restrukturyzacje S.A. nie zajmuje się jedynie obsługą prawną. Zatem kim jesteśmy? Jak możemy pomóc przedsiębiorcom?

Dla osiągniecia sukcesu wspólnie z Klientem budujemy architekturę działań, wskazujemy skuteczne i sprawdzone narzędzia prawne oraz czynnie uczestniczymy w procesie restrukturyzacji. Posiadamy zespól praktyków, licencjonowanych doradców restrukturyzacyjnych oraz współpracujemy z sektorem finansowym, dzięki czemu będąc uczestnikami postępowań restrukturyzacyjnych wdrażamy procesy zmian oraz wskazujemy możliwości pozyskania środków finansowych na bieżącą działalność operacyjną. Mając na uwadze, iż procesy restrukturyzacji w sytuacji kryzysowej przedsiębiorstwa dotyczą wielu obszarów jego działalności PMR Restrukturyzacje S.A. eliminuje przeszkody mające wpływ na kondycje przedsiębiorstw.

Dlaczego my?

PMR Restrukturyzacje S.A. to zespół ludzi, których kompetencje i umiejętności pozwoliły osiągnąć naszej kancelarii wiodącą pozycję na rynku.

Skuteczna realizacja licznych postępowań pozwoliła nam na zgromadzenie unikatowych zasobów wiedzy i doświadczenia, których przedsiębiorca oczekuje od Doradcy Restrukturyzacyjnego. Pozwoliła nam również na zrozumienie i poznanie sposobu podejmowania decyzji istotnych dla naszych Klientów.

Indywidualne i innowacyjne podejście do restrukturyzacji

Dostrzegamy możliwości tam, gdzie inni nie widzą już szans na powodzenie. Specjalistyczna wiedza i pełne zaangażowanie w połączeniu z wnikliwością i kreatywnością działania przynoszą sukces. Naszym Klientom podpowiadamy, jak przygotować się do restrukturyzacji, jak połączyć kwestie prawne z ekonomicznymi i jaki model działań naprawczych wybrać, aby uniknąć ryzyka. Wskazujemy możliwości finansowania i sprawdzone rozwiązania praktyczne.

Wieloletnie doświadczenie w restrukturyzacji

PMR Restrukturyzacje S.A. to zespół ludzi, których kompetencje i umiejętności pozwoliły skutecznie zrealizować liczne postępowania. Mamy zgromadzony unikatowy zasobów wiedzy, posiadamy wieloletnie doświadczenie, jakiego przedsiębiorcy oczekują od Doradców Restrukturyzacyjnych. Nasza zgromadzona wiedza i narzędzia pozwolają nam na zrozumienie i poznanie sposobu podejmowania decyzji istotnych dla naszych Klientów.

Kontakt na każdym etapie postępowania

Nadrzędnym celem PMR Restrukturyzacje SA jest wspieranie biznesu naszych Klientów, zapewniając bezpieczeństwo współpracy oraz najwyższe standardy obsługi. Nasi klienci mogą na każdym etapie prowadzonego postępowania uzyskać od Nas pomoc z różnych dziedzin. Nie zostawiamy naszych Klientów z problemami, wspólnie wdrażamy przygotowane Plany Restrukturyzacyjne i świętujemy sukcesy.

Tworzymy unikatową architekturę restrukturyzacyjną

W PMR Restrukturyzacje S.A. tworzymy architekturę restrukturyzacyjną i wdrażamy ją razem z naszymi Klientami, otaczając wsparciem i nadzorem każdy kolejny etap zmian. Z kolei z pasją tworzymy i wdrażamy opracowane rozwiązania prawne, finansowe i rynkowe wzmacniających ich efektywność, co procentuje zaufaniem naszych Klientów. Przeprowadzamy audyty zasobów przedsiębiorstw, prowadzimy negocjacje, zawieramy umowy typu standstill, pozyskujemy nowe źródła finansowania na inwestycje w projekty typu distressed assets.

Doświadczona kadra doradców restrukturyzacyjnych

PMR Restrukturyzacje S.A. to dynamicznie rozwijająca się ogólnopolska i transgraniczna kancelaria posiadająca kadrę z wieloletnim doświadczeniem w obszarze wspierania przedsiębiorców zagrożonych niewypłacalnością i niewypłacalnych. Nasze umiejętności i stale poszerzana wiedza w połączeniu z praktyką, pozwalają nam oferować unikatowe kompetencje i standardy działania. Stawiamy na ciągły rozwój oraz poszerzanie know how, zapewniając członkom naszego zespołu możliwości rozwoju, a naszym klientom wszechstronne wsparcie.

Dla naszych klientów:

  • wdrażaliśmy i nadal wdrażamy unikatowe procedury sądowe,
  • przeprowadzamy audyt zasobów przedsiębiorstw,
  • prowadzimy negocjacje,
  • zawieramy umowy typu standstill,
  • pozyskujemy nowe źródła finansowania na restrukturyzację,
  • pozyskujemy finansowanie na inwestycje w projekty typu distressed assets.

Doradcy restrukturyzacyjni

Wypracowane przez nasz Zespół procedury oraz osiągnięte na wielu płaszczyznach partnerskie relacje z uczestnikami rynku, umożliwiają nam służyć naszym Klientom nie tylko radą ale również czynnie uczestniczyć w realizacji działań, które wspólnie uznamy za niezbędne, dla osiągnięcia celu. Każdy problem inspiruje nas do poszukiwania rozwiązań. Różnorodność doświadczeń i praktyka umożliwia nam dostrzec możliwości działań tam gdzie inni nie widzą już szans na powodzenie.

Specjalistyczna wiedza i pełne zaangażowanie w połączeniu z wnikliwością i kreatywnością działania przynoszą sukces. Naszym Klientom podpowiadamy jak przygotować się do restrukturyzacji, jak połączyć kwestie prawne z ekonomicznymi i jaki model działań naprawczych wybrać, aby uniknąć ryzyk.

Tworzymy architekturę restrukturyzacji i wdrażamy ją razem z naszymi Klientami otaczając wsparciem i nadzorem każdy kolejny etap zmian.