Znajdź nas na Facebooku

Znajdź nas na Instagramie

Informacje o nas

Wspieramy firmy

PMR Restrukturyzacje

PMR Restrukturyzacje S.A. jest odpowiedzią na pytania przedsiębiorców w kryzysie i sposobem na rozwiązanie ich problemów.

PMR Restrukturyzacje SA to także podmiot, który zajmuje się problemami osób prywatnych, pomagając im znaleźć drogę wyjścia z ich problemów finansowych. Jesteśmy liderem w branży restrukturyzacji, jak i postępowań upadłościowych wspierając firmy i konsumentów zagrożonych niewypłacalnością, oferując kompleksowe i innowacyjne rozwiązania.

Nasza dynamicznie rozwijająca się Kancelaria, działająca zarówno w kraju, jak i za granicą, dysponuje zespołem ekspertów z wieloletnim doświadczeniem. Nasze umiejętności, nieustannie poszerzana wiedza i praktyczne podejście umożliwiają nam dostarczanie unikatowych kompetencji oraz najwyższych standardów obsługi. Stawiamy na ciągły rozwój, co pozwala nam oferować naszym klientom wszechstronne wsparcie i indywidualnie dopasowane rozwiązania.

Specjalistyczna i zróżnicowana wiedza naszego zespołu, w połączeniu z pełnym zaangażowaniem, wnikliwością i kreatywnością, przyczyniły się do umocnienia naszej pozycji jako lidera na rynku doradztwa i restrukturyzacji przedsiębiorstw w Polsce oraz jako doradcy dla indywidualnego klienta w jego problemach finansowych.

W PMR Restrukturyzacje S.A. wierzymy, że nasza wiedza, doświadczenie i zaangażowanie stanowią klucz do skutecznego rozwiązywania problemów finansowych naszych klientów, pomagając im osiągnąć stabilność i sukces.

PMR w mediach

9+
lat na rynku

100+
postępowań

1000+
klientów

Bezpłatna konsultacja

Kim jesteśmy?

PMR Restrukturyzacje S.A. jest zespołem praktyków, którzy połączyli swoje siły i wypracowali skuteczne metody praktycznego wykorzystania inicjatywy ustawodawczej Prawo Restrukturyzacyjne oraz Prawo Upadłościowe, której celem jest wsparcie przedsiębiorców zagrożonych lub będących w kryzysie oraz wsparcie indywidualnych klientów w ich wyjściu z problemów finansowych.

PMR Restrukturyzacje S.A. powstała z inicjatywy osób które postanowiły wesprzeć ustawodawcę w praktycznym wdrożeniu rozwiązań polityki drugiej szansy, w tym osób, które czynnie uczestniczyły w tworzeniu ustawy Prawo Restrukturyzacyjne.

Do Waszej dyspozycji mamy licencjonowanych doradców restrukturyzacyjnych, którzy we współpracy z ekspertami z zakresu komunikacji, finansów i prawa przeprowadzą Was przez proces restrukturyzacji lub proces upadłościowy.

Rozmawiajmy, negocjacje czy mediacje pomogą znaleźć wyjście z każdej kryzysowej sytuacji. Każda pokonana przeszkoda wzmacnia nas w kształtowaniu biznesu na pokolenia.

Wspieramy konsumentów

Wspólny sukces

Dla osiągniecia sukcesu wspólnie z Klientem budujemy architekturę działań, wskazujemy skuteczne i sprawdzone narzędzia prawne oraz czynnie uczestniczymy we wszystkich etapach postępowania.

Posiadamy zespól praktyków, licencjonowanych doradców restrukturyzacyjnych oraz współpracujemy z sektorem finansowym, dzięki czemu będąc uczestnikami wielu rozmaitych postępowań wdrażamy procesy zmian oraz wskazujemy naszym klientom różne możliwości na rozwiązanie problemów i uniknięcie ich w przyszłości.

Mając na uwadze, iż procesy restrukturyzacji w sytuacji kryzysowej przedsiębiorstwa dotyczą wielu obszarów jego działalności PMR Restrukturyzacje S.A. eliminuje przeszkody mające wpływ na kondycje przedsiębiorstw.

Bezpłatna konsultacja

Dlaczego my?

PMR Restrukturyzacje S.A. to zespół ludzi, których kompetencje i umiejętności pozwoliły osiągnąć naszej kancelarii wiodącą pozycję na rynku.

Skuteczna realizacja licznych postępowań pozwoliła nam na zgromadzenie unikatowych zasobów wiedzy i doświadczenia, których przedsiębiorca oczekuje od Doradcy Restrukturyzacyjnego. Pozwoliła nam również na zrozumienie i poznanie sposobu podejmowania decyzji istotnych dla naszych Klientów.

Indywidualne i innowacyjne podejście do restrukturyzacji

Dostrzegamy możliwości tam, gdzie inni nie widzą już szans na powodzenie. Specjalistyczna wiedza i pełne zaangażowanie w połączeniu z wnikliwością i kreatywnością działania przynoszą sukces.
Naszym Klientom podpowiadamy, jak przygotować się do restrukturyzacji, jak połączyć kwestie prawne z ekonomicznymi i jaki model działań naprawczych wybrać, aby uniknąć ryzyka. Wskazujemy możliwości finansowania i sprawdzone rozwiązania praktyczne.

Wieloletnie doświadczenie w restrukturyzacji

PMR Restrukturyzacje S.A. to zespół ludzi, których kompetencje i umiejętności pozwoliły skutecznie zrealizować liczne postępowania. Mamy zgromadzony unikatowy zasób wiedzy, posiadamy wieloletnie doświadczenie, jakiego przedsiębiorcy jak i indywidualni konsumenci oczekują od Doradców Restrukturyzacyjnych. Nasza zgromadzona wiedza i narzędzia pozwalają nam na zrozumienie i poznanie sposobu podejmowania decyzji istotnych dla naszych Klientów.

Upadłość konsumencka

Upadłość konsumencka to rodzaj postępowania sądowego przewidzianego dla konsumentów, czyli osób, które nie prowadzą działalności gospodarczej. Prowadzenie działalności gospodarczej nie przesądza jednak całkowicie o braku możliwości ogłoszenia upadłości. Do ogłoszenia upadłości może dojść w przypadku występowania stanu niewypłacalności.

Kontakt na każdym etapie postępowania

Nadrzędnym celem PMR Restrukturyzacje SA jest wspieranie biznesu naszych Klientów, jak i pomoc konsumentom wyjść z kryzysu finansowego, zapewniając bezpieczeństwo współpracy oraz najwyższe standardy obsługi. Nasi klienci mogą na każdym etapie prowadzonego postępowania uzyskać od Nas pomoc z różnych dziedzin. Nie zostawiamy naszych Klientów z problemami, wspólnie wdrażamy przygotowane drogi wyjścia z problemów i świętujemy sukcesy.

Tworzymy unikatową architekturę restrukturyzacyjną

W PMR Restrukturyzacje S.A. tworzymy architekturę postępowań i wdrażamy ją razem z naszymi Klientami, otaczając wsparciem i nadzorem każdy kolejny etap zmian. Z kolei z pasją tworzymy i wdrażamy opracowane rozwiązania prawne, finansowe i rynkowe wzmacniających ich efektywność, co procentuje zaufaniem naszych Klientów. Przeprowadzamy audyty zasobów przedsiębiorstw, prowadzimy negocjacje, zawieramy umowy typu standstill, pozyskujemy nowe źródła finansowania na inwestycje w projekty typu distressed assets.

Przeprowadzamy mediacje

W skład naszego zespołu wchodzą Mediatorzy z wieloletnim doświadczeniem. Przeprowadzimy Ciebie przez mediacje biznesowe oraz poprowadzimy audyty konfliktu, które mogą znaleźć optymalne rozwiązania bez spraw sądowych i niepotrzebnych, stresujących przepychanek. W mediacjach nie ma przegranych, rozmowa może doprowadzić do rozwiązania problemu.

Upadłość gospodarcza

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z ogromnym ryzykiem, a nawet chwilowa utrata płynności finansowej może oznaczać poważne problemy. Jednocześnie na osobach prowadzących działalność lub zarządzających firmą spoczywa obowiązek prowadzenia tej działalności z uwzględnieniem możliwości płatniczych, a to niesie za sobą między innymi konieczność monitorowania czy w firmie wystąpił stan niewypłacalności

Ład rodzinny

Proponujemy dla naszych klientów rozwiązania w zakresie kształtowania biznesu na pokolenia.

Usługi prawne

Nasi prawnicy prowadzą bieżącą obsługę prawną spółek prawa handlowego, doradzają w celu rozwiązywania aktualnych zagadnień i sporów pojawiających się w funkcjonujących już firmach. Zakładają spółki dopasowane do profilu działalności i potrzeb przedsiębiorstwa, doradzają przy zgromadzeniach wspólników lub akcjonariuszy, posiedzeniach zarządu i rad nadzorczych.

Likwidacja spółek

Likwidacja spółki to skomplikowany proces, który dla swojej skuteczności wymaga dopełnienia wielu formalności. Nasi prawnicy przeprowadzą Cię przez cały proces, szybko, sprawnie i bezpiecznie.
Dzięki nam w razie potrzeby szybko zamkniesz swoją spółkę i niepotrzebnych kosztów jej prowadzenia, mogą przejąć funkcję likwidatora.

Doświadczona kadra doradców restrukturyzacyjnych

PMR Restrukturyzacje S.A. to dynamicznie rozwijająca się ogólnopolska i transgraniczna kancelaria posiadająca kadrę z wieloletnim doświadczeniem w obszarze wspierania przedsiębiorców zagrożonych niewypłacalnością i niewypłacalnych. Nasze umiejętności i stale poszerzana wiedza w połączeniu z praktyką, pozwalają nam oferować unikatowe kompetencje i standardy działania. Stawiamy na ciągły rozwój oraz poszerzanie know how, zapewniając członkom naszego zespołu możliwości rozwoju, a naszym klientom wszechstronne wsparcie.

Bezpłatna konsultacja

Eksperci i Doradcy restrukturyzacyjni

   Wypracowane przez nasz Zespół procedury oraz osiągnięte na wielu płaszczyznach partnerskie relacje z uczestnikami rynku, umożliwiają nam służyć naszym Klientom nie tylko radą, ale również czynnie uczestniczyć w realizacji działań, które wspólnie uznamy za niezbędne, dla osiągnięcia celu.

Każdy problem inspiruje nas do poszukiwania rozwiązań. Różnorodność doświadczeń i praktyka umożliwiają nam dostrzec możliwości działań tam, gdzie inni nie widzą już szans na powodzenie.

Specjalistyczna wiedza i pełne zaangażowanie w połączeniu z wnikliwością i kreatywnością działania przynoszą sukces. Naszym Klientom podpowiadamy, jak przygotować się do restrukturyzacji, jak połączyć kwestie prawne z ekonomicznymi i jaki model działań naprawczych wybrać, aby uniknąć ryzyka.

Tworzymy architekturę restrukturyzacji i wdrażamy ją razem z naszymi Klientami otaczając wsparciem i nadzorem każdy kolejny etap zmian.

Formularz kontaktowy

  Administratorem Państwa danych osobowych, które zostały umieszczone w formularzu kontaktowym, jest PMR Restrukturyzacje S.A. z siedzibą w Warszawie. Przekazane dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Państwa zapytanie. Informacje o Państwa prawach, podstawie prawnej przetwarzania danych osobowych oraz okresie ich przechowywania »znajdują się tutaj.

  Zadzwoń:
  +48 22-30-05-105
  +48 22-30-05-106 (fax)

  Napisz:
  kancelaria@pmr-restrukturyzacje.pl

  Odwiedź nas:
  ul. Prosta 70
  00-838 Warszawa

  Godziny przyjęć interesantów:
  Pon-Pią: 9:00 - 13:00
  Środa: 13:00 - 16:00

  Znajdź nas na Facebooku

  Znajdź nas na Instagramie

  PMR Restrukturyzacje S.A. @ 2024

  pl_PLPolish