Konferencja Grupy Kapitałowe 2017

Grupy kapitałowe stanowią wyjątkowo złożone struktury, w których zarządzanie, realizacja strategii czy rozmaite procesy stanowią nie lada wyzwanie. Puls Biznesu organizuje konferencję poświęconą grupom kapitałowym w której udział wezmą przedstawiciele PMR Restrukturyzacje S.A.

W trakcie konferencji podpowiemy jak usprawnić funkcjonowanie w ramach grupy kapitałowej, jak zoptymalizować wzajemne relacje i wypracować skuteczną metodologię współpracy w ramach holdingu.

W trakcie wydarzenia doświadczeni Eksperci, Praktycy zaprezentują swoje pomysły i rozwiązania, wyjaśnią wątpliwości o charakterze prawnym oraz przedstawią ich praktyczne implikacje.

Przygotowaliśmy dla Państwa trzy sesje równoległe, wiele interesujących sesji plenarnych oraz możliwość wymiany doświadczeń w inspirującym gronie.

Już dziś zachęcamy Państwa do zarezerwowania czasu na udział w tym wydarzenie, gdzie będziemy mówić o rzeczach najważniejszych z perspektywy holdingów.

Konferencja Grupy Kapitałowe 2017 skierowana jest do:
– reprezentantów zarządów spółek-matek oraz spółek zależnych
– managerów departamentów nadzoru właścicielskiego, strategii, audytu czy controllingu w grupach kapitałowych
– oraz wszystkie osoby zainteresowane specyfiką holdingów

Maciej Roch Pietrzak, Prokurent PMR Restrukturyzacje S.A. poprowadzi panel na temat: Restrukturyzacja w grupie kapitałowej.

Szczegóły dotyczące konferencji: »kliknij tutaj

+48 22-30-05-105

Zapraszamy do kontaktu

PMR w mediach

9
lat na rynku

100
postępowań

1000
klientów

PMR Restrukturyzacje
PMR Restrukturyzacje @ 2024