Analityk biznesowy / Dyrektor działu analiz biznesowych

Miejsce pracy: Warszawa

Opis Stanowiska:

  1. analiza i prezentacja projektów biznesowych,
  2. współpraca w zakresie tworzenia oceny projektów biznesowych,
  3. tworzenie dokumentacji projektowej,
  4. przygotowywanie danych oraz prezentacji w obszarze oceny projektów oraz rekomendacji w zakresie proponowanych rozwiązań,
  5. uczestnictwo i wsparcie w rozwoju narzędzi systemowych w zakresie analiz biznesowych,
  6. wsparcie pracowników operacyjnych w prowadzeniu i realizacji bieżących projektów,
  7. tworzenie analiz i przygotowywanie raportów według bieżących potrzeb
  8. rekomendowanie rozwiązań,
  9. systematyczny monitoring sytuacji rynkowej i zachowań konkurencji.

Wymagania:

  1. wykształcenie wyższe kierunkowe,
  2. wysoki poziom umiejętności analitycznego myślenia,
  3. bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i rzetelność,
  4. samodzielność i proaktywność w działaniu,
  5. nastawienia na realizację wyznaczonych celów,
  6. kreatywności, gotowości do podejmowania wyzwań,
  7. umiejętność zarządzania projektami,
  8. doświadczenie zawodowe będzie dodatkowym atutem.