Specjalista ds. Marketingu

Miejsce pracy: Jelenia Góra

Opis Stanowiska:

  1. Kreowanie i realizacja strategii marketingowej, promocyjnej i komunikacyjnej,
  2. Zarządzanie komunikacją firmowych profili firmy w mediach społecznościowych,
  3. Współpraca z zarządem oraz działem sprzedaży przy tworzeniu treści na potrzeby komunikacji z klientami i otoczeniem konkurencyjnym,
  4. Znajomość zagadnień związanych z komunikacją oraz budowaniem świadomości marki,
  5. Analiza skuteczności przeprowadzonych kampanii reklamowych,
  6. Analiza i monitorowanie konkurencji oraz trendów branżowych i marketingowych,

Wymagania:

  1. Co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  2. Doświadczenie w tworzeniu oraz realizacji strategii marketingowej,
  3. Doświadczenie w prowadzeniu różnorodnych projektów marketingowych i promocyjnych,
  4. Znajomość zagadnień związanych z komunikacją,
  5. Samodzielność w działaniu, doskonała organizacja pracy,
  6. Bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office (Excel, Word oraz PowerPoint),
  7. Znajomość języka angielskiego,

Co oferujemy:

  1. Atrakcyjne wynagrodzenie, niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon),
  2. Bezpośrednią współpraca z zarządem,