Specjalista w zakresie kontrolingu finansowego

Miejsce pracy: Warszawa, Wrocław

Opis Stanowiska:

  1. koordynacja planowania wyników poszczególnych działów wspierających
  2. analiza danych z punktu widzenia ich jakości oraz zgodności z dokumentacją źródłową;
  3. współpraca nad budżetowaniem, raportowaniem wyników analiz na potrzeby prowadzonych projektów
  4. współpraca z bankami oraz doradcami zewnętrznymi na potrzeby prowadzonych projektów
  5. pozyskiwanie danych z systemów operacyjnych oraz baz wewnętrznych i zewnętrznych;
  6. kontrolowanie kosztów przedsiębiorstwa, jednostkowych i skonsolidowanych
  7. współpraca przy tworzeniu systemów budżetowania, prognozowania i raportowania osiągniętych wyników
  8. sporządzanie okresowych raportów dotyczących działalności firm oraz innych wymaganych informacji finansowych
  9. udział w projektach, wsparcie projektów z zakresu finansów
  10. czynny udział w tworzeniu narzędzi kontrolingowych usprawniających realizację zadań

Wymagania:

  1. wykształcenie wyższe z zakresu: ekonomii, finansów i rachunkowości
  2. doświadczenie na podobnym stanowisku
  3. biegła obsługa pakietu MS Office (znajomość exell na zaawansowanych poziomie)
  4. bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i rzetelność,
  5. samodzielność i proaktywność w działaniu,
  6. nastawienia na realizację wyznaczonych celów,