Znajdź nas na Facebooku

Znajdź nas na Instagramie

Upadłość konsumencka - informacje

Uwolnij się od długów i zacznij życie na nowo.
Wysokość długów zaczynają Ciebie przytłaczać?
Brakuje Tobie środków na spłatę zobowiązań?

Z naszą pomocą zyskasz szansę na wolność od długów i nowy start

Czym jest upadłość konsumencka?

Upadłość konsumencka to rodzaj postępowania sądowego przewidzianego dla konsumentów, czyli osób nie prowadzących działalności gospodarczej.

Prowadzenie działalności gospodarczej nie przesądza jednak całkowicie o braku możliwości ogłoszenia upadłości.

Do ogłoszenia upadłości może dojść w przypadku występowania stanu niewypłacalności. Innymi słowy - to pomoc w sytuacji przytłaczającego zadłużenia, powstałego przeważnie z przyczyn niezależnych od dłużnika, takich jak choroba, zwolnienie z pracy, ciężka sytuacja osobista, a także nietrafnych decyzji finansowych. Celem ogłoszenia upadłości konsumenckiej jest oddłużenie, czyli umożliwienie niewypłacalnej osobie wyjścia z długów.

W istotnej części postępowań zobowiązania są całkowicie umarzane. W pozostałej części postępowań umorzeniu ulega większość długów, a pozostałe nieumorzone zobowiązania spłacane są za pomocą realnego planu spłaty – jednej niskiej raty ustalonej przez sąd.

skontaktuj się z nami

Wspieramy konsumentów

Bezpłatna konsultacja

Jak wygląda postępowanie upadłościowe krok po kroku?

1. Kontakt z Kancelarią

Kontakt z Kancelarią jest pierwszym i podstawowym krokiem. Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją sytuację finansową i sprawdzimy czy ogłoszenie upadłości jest dobrym rozwiązaniem dla Ciebie.

2. Przygotowanie wniosku

Zbierane są wszelkie informacje i dokumenty koniecznie do przygotowania skutecznego wniosku. Na ich podstawie kompleksowo przygotujemy kompletny wniosek o ogłoszenie upadłości konsumenckiej.

3. Rozpatrzenie wniosku przez Sąd

Sąd może ogłosić postępowanie upadłościowe lub oddalić albo zwrócić wniosek o ogłoszenie upadłości konsumenckiej.

4. Właściwe postępowanie upadłościowe

Na tym etapie syndyk ustala wartość Twoich długów, bada jakim majątkiem dysponujesz oraz które z Twoich składników majątkowych mogą zostać zbyte, a które na podstawie obowiązujących przepisów są zwolnione spod egzekucji

5. Ustalenie planu spłaty wierzycieli

W zależności od tego jaką formę przyjmie Twoje postępowanie – uproszczone czy ogólne, syndyk przygotuje dla Ciebie projekt planu spłaty lub też to na Tobie będzie ciążył obowiązek złożenia w odpowiednim momencie wniosku o ustalenia planu spłaty lub wniosku o umorzenie zobowiązań.

6. Umorzenie wierzytelności

Sąd po zapoznaniu się z materiałem sprawy podejmie decyzję w jakim zakresie Twoje zobowiązania zostaną umorzone oraz kiedy ostatecznie to nastąpi.

O czym warto pamiętać?

Upadłość konsumencka jest szczególną szansą na oddłużenie, jeśli jesteś osobą fizyczną nieprowadzącą działalności gospodarczej, która nie jest w stanie samodzielnie pokryć swoich zobowiązań. Jednak ogłoszenie upadłości konsumenckiej pociąga za sobą daleko idące skutki, z którymi powinieneś się liczyć rozważając złożenie wniosku o ogłoszenie upadłości.

Przede wszystkim utracisz prawo zarządu nad swoim majątkiem

Majątek stanie się masą upadłości. Warto zaznaczyć, że masą upadłości jest nie tylko majątek, który posiadasz się w chwili ogłoszenia upadłości, lecz także ten, który nabędziesz w trakcie trwania postępowania upadłościowego. Stąd też część dochodów jakie uzyskujesz może zostać zajęta na rzecz masy upadłości.

Twój majątek zostanie sprzedany

Cały Twój majątek, z wyjątkami określonymi w przepisach, zostanie przez syndyka sprzedany w trakcie postępowania upadłościowego. Środki pozyskane w ten sposób będą przeznaczone na pokrycie kosztów postępowania i Twoje zobowiązania względem wierzycieli.

Ograniczenie możliwości zawieranych umów

Do przykrych konsekwencji upadłości konsumenckiej należy ograniczenie możliwości zawieranych umów. W praktyce oznacza to, że będziesz mógł zawierać typowe umowy życia codziennego, jak np. zakup żywności. Jednak absolutnie wykluczone jest zawieranie umów, które mogłyby zwiększyć stan Twojego zadłużenia – tzn. nie dostaniesz zgody np. na wzięcie kolejnej pożyczki.

Rozdzielność majątkowa

Majątek stanie się masą upadłości. Warto zaznaczyć, że masą upadłości jest nie tylko majątek, który posiadasz się w chwili ogłoszenia upadłości, lecz także ten, który nabędziesz w trakcie trwania postępowania upadłościowego. Stąd też część dochodów jakie uzyskujesz może zostać zajęta na rzecz masy upadłości.

Wpływ na czynności prawne

Cały Twój majątek, z wyjątkami określonymi w przepisach, zostanie przez syndyka sprzedany w trakcie postępowania upadłościowego. Środki pozyskane w ten sposób będą przeznaczone na pokrycie kosztów postępowania i Twoje zobowiązania względem wierzycieli.

To tylko niektóre z konsekwencji jakie niesie za sobą ogłoszenie upadłości, niemniej jednak upadłość konsumencka to dobra recepta na zwalczanie problemu nadmiernego zadłużenia.

Bezpłatna konsultacja

Możemy Tobie pomóc

W jakich przypadkach pomagamy?

PMR Restrukturyzacje zapewni Ci kompleksową pomoc w sprawach o upadłość konsumencką.

Możesz liczyć na to, że doradca z naszej kancelarii pomoże Tobie w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji.

Wśród spraw i osób, którym pomagamy, należy wymienić m.in.:

  • osoby, które wpadły w pętle "chwilówek",
  • byli przedsiębiorcy,
  • członkowie zarządu spółek,
  • trudne sytuacje rodzinne (rozwód, rozstanie, choroba, małżonek dłużnika i inne),
  • utrata pracy, redukcja zarobków,
  • poręczyciele,
  • rolnicy,
  • najemcy w galeriach handlowych.

Jeśli jedno z powyższych haseł opisuje Ciebie, nie zwlekaj dłużej.

skontaktuj się z nami

Poznaj historie
naszych klientów

Historia Pani Katarzyny

Pani Katarzyna w latach 90. była wspólnikiem w spółce cywilnej. Działalnością faktycznie zajmował się jej mąż, a ona sama nie podejmowała żadnych decyzji biznesowych.

W ramach prowadzonej działalności podpisała poręczenie wekslowe. Na przestrzeni kolejnych lat Pani Katarzyna wystąpiła ze spółki, rozwiodła się z mężem i zaczęła układać sobie życie ma nowo. Jednakże do jej pracodawcy wpłynęło pismo od komornika wzywające do zajęcia wynagrodzenia Pani Katarzyny.

W wyniku podjętych działań Pani Katarzyna ustaliła, iż egzekucja dotyczy kilku milionowego długu, za który odpowiada na podstawie wspomnianego poręczenia wekslowego. Przez blisko 10 lat komornik prowadził postępowanie egzekucyjne, w trakcie którego zajmował wynagrodzenie za pracę Pani Katarzyny, jednak dochody nie były wystarczające by pokryć tak ogromny dług. Pani Katarzyna zdecydowała się ogłosić upadłość.

W ramach przeprowadzonego postępowania upadłościowego Sąd ustalił dla niej plan spłaty na okres 24 miesiące w wysokości 400 zł. Aktualnie Pani Katarzyna zakończyła już wykonywanie planu spłaty , a jej zobowiązanie na kwotę ponad 12 mln zł zostało umorzone.

Sytuacja Pani Katarzyny mogła wydawać się bez wyjścia, jednak dzięki ogłoszeniu upadłości udało się ją naprawić.

zobacz następną historię

Historia Pana Marka

Początkowo wszystko układało się dobrze, miał pracę, zakupił mieszkanie na kredyt, poznał kobietę. Po jakimś czasie parze urodziło się dziecko, niestety okazało się, że jest chore. Przez jakiś czas oboje rodziców bardzo się starało zapewnić dziecku jak najlepszą opiekę, jednak z czasem stan ten przerósł matkę dziecka i odeszła – zostawiając zarówno dziecko, jak i Pana Marka.

Pan Marek został przytłoczony nagłą zmianą w życiu – nie tylko musiał sam zająć się chorym dzieckiem, lecz także spadła na niego konieczność pokrywania wszystkich kosztów utrzymania i samodzielnej spłaty kredytów. Próbując jakoś związać koniec z końcem, podejmował się dodatkowych prac, jednak ciężko było połączyć to z opieką nad dzieckiem. W niedługim czasie zaczęły się kłopoty w terminowych spłatach, które szybko narastały.

Sytuacja była na tyle przytłaczająca, że Pan Marek nie wiedział, jak ma sobie z tym wszystkim poradzić. Najbardziej obawiał się, że nigdy nie uda mu się spłacić długów oraz tego, że straci mieszkanie i nie będzie miał się gdzie podziać ze swoim dzieckiem, a natarczywe telefony windykatorów nie pozwalały zapomnieć o problemie nawet na chwilę.

Wychodząc naprzeciw temu problemowi, nasi specjaliści zaproponowali Panu Markowi, by rozważył złożenie wniosku o ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Szczegółowo wyjaśniliśmy, na czym polega cały proces i zapewniliśmy Pana Marka, iż w przypadku sprzedaży mieszkania w toku postępowania upadłościowego istnieje możliwość uzyskania środków na najem innego lokum na okres 2 lat.

Po przeprowadzonym postępowaniu upadłościowym Pan Marek odwiedził naszą kancelarię, a zmiana, jaka w nim zaszła, była ogromna. Zobaczyliśmy mężczyznę, który dumnie kroczył przed siebie, na jego twarzy w końcu zagościł uśmiech, a spokój wręcz od niego emanował. Ciężar zobowiązań finansowych, jaki wcześniej go przytłaczał, był ogromny, jednak dzięki przeprowadzonemu postępowaniu zniknął i pozwolił Panu Markowi z nadzieją i radością patrzeć w przyszłość.

zobacz następną historię

Historia Pani Emili

Pani Emilia prowadziła działalność gospodarczą w zakresie usług kosmetycznych. Działalność była rentowna i przynosiła zyski do momentu, aż u Pani Emilii pojawiły się problemy rodzinne, które wymusiły zmniejszenie zaangażowania Pani Emilii w prowadzoną działalność.

Współpracownicy wykorzystali zmniejszony nadzór Pani Emilii i nierzetelnie wykonywali swoje obowiązki. Przełożyło się to na spadek dochodów i narastanie zadłużenia.

Doprowadziło to do podjęcia przez Panią Emilię decyzji o zakończeniu prowadzenia działalności. Aby wyjść z patowej sytuacji wystąpiła z wnioskiem o ogłoszenie upadłości konsumenckiej.

W trakcie postępowania Pani Emilia zaszła w ciążę, a dzięki temu, że Sąd umorzył jej zobowiązania bez ustalania planu spłaty, mogła ona zacząć nowe życie bez długów bez obaw o koszty utrzymania swojej powiększającej się rodziny.

zobacz następną historię

Jak możemy Tobie pomóc?

Upadłość konsumencka to rodzaj postępowania sądowego przewidzianego dla konsumentów, czyli osób, które nie prowadzą działalności gospodarczej. Jeżeli znalazłeś się w trudnej sytuacji skontaktuj się z nami - pomożemy znaleźć rozwiązanie dostosowane do Twojej sytuacji.

Na czym polega upadłość konsumencka

Upadłość konsumencka jest postępowaniem sądowym przewidzianym dla osób prywatnych, które nie prowadzą działalności gospodarczej i stali się niewypłacalni. Upadłość konsumencka pozwala osobom prywatnym na oddłużenie oraz na nową sz

Upadłość konsumencka – co z majątkiem małżonków?

Osób posiadających nadmierne zadłużenie jest wiele, a niewątpliwie znaczna ich część posiada współmałżonka. To w jakim zakresie współmałżonek odpowiada za zobowiązania zależy m.in. od ustroju majątkowego jak

Czego nie obejmuje upadłość konsumencka?

Upadłość konsumencka obejmuje wszystkie zobowiązania powstałe przed dniem ogłoszenia upadłości. Postępowanie kończy się umorzeniem zobowiązań w całości bądź stworzeniem planu spłaty, który mówi ile i przez jaki okres czasu dłużnik będzie musiał regulować swoje zobowiązania. Zgodnie z prawem upadło

 Upadłość konsumencka od czego zacząć?

Przed złożeniem wniosku o ogłoszenie upadłości, należy przygotować szereg dokumentów, które są wymagane przez prawo upadłościowe. Właściwe przygotowanie dokumentów jest niezwykle ważne z punktu widzenia sprawnego przeprowadzenie samego postępowania upadłościowego. To na podstawie wniosku Syndyk wyznaczony

Czy wniosek o upadłość konsumencką musi być na formularzu

Wniosek o upadłość konsumencką powinien być złożony za pośrednictwem Krajowego Rejestru Zadłużonych. Od 1 grudnia 2021 roku wszystkie wnioski w sprawach upadłościowych i restrukturyzacyjnych powinny być składane w formie elektronicznej. Ustawodawca przewidział jednak wyłączenie od w/w reguły w kilku przypa

 Czy wniosek o upadłość tylko elektronicznie

Od dnia 01 grudnia 2021 roku w życie wszedł system telekomunikacyjny Krajowy Rejestr Zadłużonych i to za jego pośrednictwem odbywa się wszelka komunikacja w postępowaniach upadłościowych i restrukturyzacyjnych. W związku z tym co do zasady wnioski upadłościowe powinny być składane w formie elektronicznej za po

Co, jeśli sąd odrzuci wniosek o upadłość konsumencką

Postępowanie upadłościowe otwiera się podstawie wniosku upadłościowego. Wniosek zawiera przede wszystkim opis sytuacji dłużnika oraz dokumenty wskazane w prawie upadłościowym. Wniosek składa się w przypadku, kiedy osoba fizyczna jest niewypłacalna, a więc kiedy straciła zdolność do realizowania swoich zobow

 Cofnięcie wniosku o upadłość konsumencką?

Zadłużony konsument, który złożył wniosek o cofnięcie wniosku upadłościowego, jeśli jego sytuacja finansowa ulegnie zmianie, może złożyć wniosek o cofnięcie wniosku upadłościowego. Sam wniosek nie wymaga uzasadnienia, lecz jest to istotny element wniosku, gdyż Sąd może oddalić wniosek motywując to fakt

Czy wierzyciel może złożyć wniosek o upadłość dłużnika?

Podstawowym narzędziem do odzyskania swoich należności od dłużnika jest pozew cywilny. Postępowanie cywilne kończy się wydaniem nakazu zapłaty, który następnie zostaje opatrzony w klauzulę wykonalności. Z takim nakazem zapłaty wierzyciel może udać się do komornika, który podejmie czynności zmierzająca do

 Czy złożenie wniosku o upadłość wstrzymuje egzekucję?

Nie pozostawia żadnych wątpliwości, że osoby noszące się z zamiarem złożenia wniosku upadłościowego są w trudnej sytuacji finansowej. Bowiem upadłość została stworzona właśnie dla takich osób. Takie osoby bardzo często mają poza problemami finansowymi, kłopoty z firmami windykacyjnymi czy też komornika

Czy moje dochody muszą być zajmowane przez syndyka?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami w skład masy upadłości wchodzi majątek upadłego nabyty także w trakcie trwania postępowania. Za taki majątek należy uznać chociażby wynagrodzenie za pracę. Według ogólnej zasady zajęciu podlega ono do wysokości połowy wynagrodzenia, z tym że kwota niep

Jak mogę pozbyć się długów?

Samo wydanie przez sąd postanowienia o ogłoszeniu upadłości nie oznacza jeszcze pozbycia się długów. Aby w postępowaniu upadłościowym doszło do umorzenia zobowiązań konieczne jest przeprowadzenie postępowania upadłościowego, w trakcie którego zostaje ustalona dokłada wysokość Twoich zobo

Jak mogę uzyskać środki na zamieszkiwanie w przypadku sprzedaży nieruchomości w postępowaniu upadłościowym?

Ogłaszając upadłościowym należy liczyć się z tym, że cały posiadany majątek ulegnie likwidacji, czyli sprzedaży, a środki które zostaną w ten sposób uzyskane zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów postępowania upadłościowego i zaspokojenie roszczeń wierzycieli. Sprzedaż dotycz zwłas

Kompleksowe doradztwo upadłościowe

Postępowania upadłościowe wpływa na wiele kwestii dotyczących życia zadłużonej osoby. Skutki ogłoszenia upadłości mogą rozciągać się na czynności podjęte przez zadłużone osoby przed ogłoszeniem upadłości, w trakcie trwania postępowania upadłościowego, a także po jego zakończeniu.

Jak ogłosić upadłość konsumencką?

Ogłoszenie upadłości konsumenckiej wiąże się z procedurą sądową, stąd też warunki jakie należy spełnić są szczegółowo opisane w przepisach prawa, a dokładniej w części trzeciej, tytule V Prawa upadłościowego. Akt ten reguluje wobec kogo i w jakich okolicznościach może zostać ogłosz

Jak uporać sie z zadłużeniem?

Chwilówki, kredyt konsumencki, pożyczka poza bankowa, niespłacone raty czy limit na koncie – wbrew pozorom, to rzeczywistość naprawdę wielu osób. Kilka milionów Polaków tonie w długach, żyjąc w ciągłym stresie i obawie o swoją przyszłość.

Bezpłatna konsultacja

Najczęściej
zadawane pytania

  • Czy moje długi zostaną umorzone w postępowaniu upadłościowym?

    To czy Twoje długi zostaną umorzone w toku postępowania upadłościowego i w jakim zakresie to nastąpi, zależy od kilku czynników, m.in. od tego w jaki sposób doszło do powstania Twojego zadłużenia, jak i od tego w jakim zakresie uda się syndykowi zaspokoić Twoich wierzycieli środkami uzyskanymi ze sprzedaży Twojego majątku, a także zależy od tego jakie posiadasz zdolności zarobkowe, jaka jest Twoja sytuacja życiowa, ile osób posiadasz na utrzymaniu.

    Te czynniki będą wpływały na to czy sąd wyda postanowienie w zakresie odmowy umorzenia Twoich zobowiązań, ustali dla Ciebie plan spłaty, lub też umorzy Twoje zobowiązania bez konieczności dokonywania jakichkolwiek spłat na rzecz wierzycieli.

    Należy jednak mieć świadomość, iż istnieje katalog zobowiązań, których nie można umorzyć w toku postępowania upadłościowego.

    Sprawdź, czy zobowiązania, które posiadasz mogą zostać umorzone w postępowaniu upadłościowym.

  • Czy mogę mieć ogłoszoną upadłość, jeśli nie mam majątku?

    Wbrew temu, co twierdzą niektórzy prawnicy, posiadanie mieszkania, domu, czy innych wartościowych rzeczy nie jest warunkiem koniecznym do tego, by sąd zgodził się na upadłość konsumencką.

    Warto też podkreślić, iż funkcjonuje w przestrzeni medialnej błędne przeświadczenie, iż za majątek uważa się tylko przedmioty, które posiadają wartość przekraczającą kwotę 5 tys. zł.

    Ponadto należy liczyć się także z tym, iż na podstawie obowiązujących przepisów w trakcie postępowania upadłościowego mogą zostać uznane za nieskuteczne np. umowy darowizny lub sprzedaży składników majątkowych, które zawarto w określonym odstępie czasu przed złożeniem wniosku o ogłoszenie upadłości.

    Czy mogę mieć ogłoszoną upadłość, jeśli nie mam majątku?

    Jeśli dokonałeś takich czynności w niedalekiej przeszłości i zastanawiasz się nad złożeniem wniosku o ogłoszenie upadłości, koniecznie skonsultuj się z nami, aby upewnić się czy będą one skuteczne.

  • Czy w czasie postępowania upadłościowego zajmowane będzie moje wynagrodzenie lub emerytura?

    W skład masy upadłości wchodzi majątek konsumenta, także ten który zostanie nabyty w trakcie trwania postępowania upadłościowego. Zatem w przypadku, gdy utrzymujesz się z wynagrodzenia za pracę lub z emerytury część tych świadczeń będzie podlegała zajęciu.

    Należy jednak pamiętać, iż przepisy prawa regulują stopień w jakim wynagrodzenie i świadczenie emerytalne może podlegać egzekucji. Dodatkowo przepisy regulują też czy inne świadczenia, np. świadczenia socjalne, odszkodowania z ubezpieczeń, środki wypłacane z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, nadpłaty z tytułu podatku dochodowego, itp. wchodzą lub nie wchodzą do masy upadłości

    Upewnij się, które z Twoich dochodów są bezpieczne i nie zostaną zajęte w trakcie postępowania upadłościowego.

  • Czy ogłoszenie upadłości będzie miało wpływ na mojego współmałżonka?

    Ogłoszenie upadłości ma wpływ na Twojego współmałżonka w zależności od tego czy między Wami istnieje wspólność, czy też rozdzielność majątkowa. Znaczenie ma też, to w jaki sposób i kiedy doszło do powstania rozdzielności majątkowej, bowiem w określonych przypadkach może okazać się to nieskuteczne. Przy ogłaszaniu upadłości przez jednego z małżonków warto wziąć też pod uwagę, to czy drugi małżonek jest współodpowiedzialny za Twoje długi np. z tytułu udzielonego poręczenia lub podpisania weksla i jaki to będzie miało na niego wpływ.

    Co do zasady majątek wspólny małżonków wchodzi w całości w skład masy upadłości i służy zaspokojeniu długów tego małżonka, co do którego ogłoszono upadłość. Niemniej jednak drugi współmałżonek może domagać się swoich praw z tytułu udziału w majątku wspólnym w toku postępowania upadłościowego.

    Czy ogłoszenie upadłości będzie miało wpływ na mojego współmałżonka?
  • Czy syndyk sprzeda w postępowaniu wszystko co mam?

    Wraz z ogłoszeniem upadłości Twój majątek stanie się masą upadłości, która będzie służyła zaspokojeniu roszczeń wierzycieli. Warto jednak wiedzieć, iż nie wszystkie przedmioty, które posiadasz będą podlegały sprzedaży. Przepisy prawa wprost regulują jakie przedmioty muszą pozostać do Twojej dyspozycji, a także przewidują dotkliwe sankcje za brak wykazania całego majątku.

    Jeśli masz wątpliwości co do tego, które z przedmiotów należących do ciebie zostaną sprzedane przez syndyka, skontaktuj się z nami – odpowiemy na Twoje pytania.

  • Ile kosztuje złożenie wniosku o ogłoszenie upadłości w sądzie?

    Podstawowa opłata sądowa za złożenie wniosku o ogłoszenie upadłości wynosi 30,00 zł.

    W jaki sposób ją wnieść i czy to jedyne koszty z jakimi należy się liczyć wnosząc o upadłość konsumencką dowiesz się podczas bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą.

  • Czy mogę ogłosić upadłość, jeżeli posiadam aktywną lub zawieszoną działalność gospodarczą?

    Ogłoszenie upadłości konsumenckiej możliwe jest dopiero po zakończeniu prowadzenia działalności.

    Jeśli masz wątpliwości co do statusu Twojej działalności lub zastanawiasz się jaki czas musi upłynąć od zakończenia działalności, aby móc wystąpić o ogłoszenie upadłości konsumenckiej, nasi doradcy odpowiedzą na Twoje pytania.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy kancelarią, której nadrzędnym celem jest niesienie pomocy w trudnych sytuacjach kryzysowych dla firm jak i dla osób prywatnych. Od wielu lat prowadzimy postępowania upadłościowe oraz restrukturyzacyjne.

Do Waszej dyspozycji mamy licencjonowanych doradców restrukturyzacyjnych, którzy we współpracy z ekspertami z zakresu komunikacji, finansów i prawa przeprowadzą Was przez proces upadłościowy.

Bezpłatna konsultacja

Masz pytania? Potrzebujesz dodatkowych informacji?
Porozmawiajmy. Konsultacja jest bezpłatna.

Formularz kontaktowy

    Administratorem Państwa danych osobowych, które zostały umieszczone w formularzu kontaktowym, jest PMR Restrukturyzacje S.A. z siedzibą w Warszawie. Przekazane dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Państwa zapytanie. Informacje o Państwa prawach, podstawie prawnej przetwarzania danych osobowych oraz okresie ich przechowywania »znajdują się tutaj.

    Zadzwoń:
    +48 22-30-05-105
    +48 22-30-05-106 (fax)

    Napisz:
    kancelaria@pmr-restrukturyzacje.pl

    Odwiedź nas:
    ul. Prosta 70
    00-838 Warszawa

    Godziny przyjęć interesantów:
    Pon-Pią: 9:00 - 13:00
    Środa: 13:00 - 16:00

    Znajdź nas na Facebooku

    Znajdź nas na Instagramie

    PMR Restrukturyzacje S.A. @ 2024

    pl_PLPolish