Znajdź nas na Facebooku

Znajdź nas na Instagramie

Aktualności

PMR w mediach: 1640

Action – powrót do korzeni

Tegoroczne lato dla firmy Action z pewnością nie należało do łatwych. 1 sierpnia na wniosek firmy otwarto postępowanie sanacyjne, co podyktowane było potrzebą ochrony praw i interesów spółki, jej kontrahentów i akcjonariuszy.

Na zorganizowanym przez firmę spotkaniu dla partnerów spółki mogli oni dowiedzieć się, jaki ma ona plan na restrukturyzację. Jak często wspominano podczas spotkania, polskie prawo restrukturyzacyjne funkcjonuje zaledwie od początku bieżącego roku. Tym samym Action SA jest jednym z pierwszych tak dużych podmiotów gospodarczych, wobec którego jest ono stosowane. Władze spółki jej aktualną sytuację biorą za przyczynek do zmian, które są niezbędne dla utrzymania jej konkurencyjności na polskim rynku dystrybucji. Wracając do źródeł, firma chce znacznie większą uwagę poświęcić zaproponowaniu odpowiedniej oferty małym i średnim niezależnym sklepom, tak aby miały one szanse w nierównej walce cenowej z sieciami handlowymi i rynkiem e-commerce.

Aby dowiedzieć się więcej o polskim prawie restrukturyzacyjnym, goście mieli okazję wysłuchać prelekcji Macieja Rocha Pietrzaka – prezesa zarządu i doradcy restrukturyzacyjnego w PMR Restrukturyzacje. Na prostych przykładach omówił on polskie prawo restrukturyzacyjne oraz przebieg podobnych procesów na świecie, a swoimi odpowiedziami rozwiewał wątpliwości gości.

Materiał ukazał się w serwisie:

dnia 27 października 2016:
» Wraca do korzeni

PMR w mediach

9+
lat na rynku

100+
postępowań

1000+
klientów

Formularz kontaktowy

  Administratorem Państwa danych osobowych, które zostały umieszczone w formularzu kontaktowym, jest PMR Restrukturyzacje S.A. z siedzibą w Warszawie. Przekazane dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Państwa zapytanie. Informacje o Państwa prawach, podstawie prawnej przetwarzania danych osobowych oraz okresie ich przechowywania »znajdują się tutaj.

  Zadzwoń:
  +48 22-30-05-105
  +48 22-30-05-106 (fax)

  Napisz:
  kancelaria@pmr-restrukturyzacje.pl

  Odwiedź nas:
  ul. Prosta 70
  00-838 Warszawa

  Godziny przyjęć interesantów:
  Pon-Pią: 9:00 - 13:00
  Środa: 13:00 - 16:00

  Znajdź nas na Facebooku

  Znajdź nas na Instagramie

  PMR Restrukturyzacje S.A. @ 2024

  pl_PLPolish