Znajdź nas na Facebooku

Znajdź nas na Instagramie

Aktualności

PMR w mediach: 1640

Restrukturyzacja spółki giełdowej. Jak ją przeprowadzić?

Spółki, które najmocniej ucierpiały w wyniku kryzysu i utraciły płynność finansową, mogą jednak skorzystać z gotowych narzędzi naprawczych, takich jak uproszczone postępowanie restrukturyzacyjne. Eksperci PMR Restrukturyzacje i Kancelarii FKK tłumaczą czym restrukturyzacja spółki giełdowej wyróżnia się na tle pozostałych postępowań.

– Nie wszystkie spółki giełdowe posiadają wystarczająco mocne zaplecze, kapitał, zespół i doświadczenie, by poradzić sobie z tak gwałtownym kryzysem. W momencie destabilizacji ekonomicznej i zagrożenia płynności finansowej mogą one jednak skorzystać z gotowych narzędzi naprawczych, takich jak np. uproszczona restrukturyzacja – wskazuje Małgorzata Anisimowicz, prezes zarządu PMR Restrukturyzacje.

Małgorzata Anisimowicz – kwalifikowany doradca restrukturyzacyjny i prezes zarządu PMR Restrukturyzacje udzieliła komentarza do publikacji w miesięczniku My Company Polska poświęconej tematyce zatorów płatniczych.

Artykuł ukazał się w miesięczniku „My Company Polska”, wydanie 02/2021 autor: Robert MierwińskiZapraszamy do zapoznania się z jego pełną wersją:» Restrukturyzacja spółki giełdowej. Jak ją przeprowadzić?

PMR w mediach

9+
lat na rynku

100+
postępowań

1000+
klientów

Formularz kontaktowy

  Administratorem Państwa danych osobowych, które zostały umieszczone w formularzu kontaktowym, jest PMR Restrukturyzacje S.A. z siedzibą w Warszawie. Przekazane dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Państwa zapytanie. Informacje o Państwa prawach, podstawie prawnej przetwarzania danych osobowych oraz okresie ich przechowywania »znajdują się tutaj.

  Zadzwoń:
  +48 22-30-05-105
  +48 22-30-05-106 (fax)

  Napisz:
  kancelaria@pmr-restrukturyzacje.pl

  Odwiedź nas:
  ul. Prosta 70
  00-838 Warszawa

  Godziny przyjęć interesantów:
  Pon-Pią: 9:00 - 13:00
  Środa: 13:00 - 16:00

  Znajdź nas na Facebooku

  Znajdź nas na Instagramie

  PMR Restrukturyzacje S.A. @ 2024