Znajdź nas na Facebooku

Znajdź nas na Instagramie

Aktualności

PMR w mediach: 1640

Zbliża się lawina niewypłacalności

Lada chwila liczba firm, które wpadną w poważne tarapaty finansowe, może sięgnąć kilku tysięcy. Powodem są rosnące koszty działalności.
Od dwóch do czterech tysięcy: z tyloma niewypłacalnościami musimy liczyć się w najbliższym czasie. Wpłyną na to skokowe podwyżki cen energii, drożejące paliwo, wzrost wynagrodzenia minimalnego oraz najwyższa w Unii Europejskiej inflacja.
– To wszystko (…) stanowi dla firm w Polsce ogromne wyzwanie. Nawet przy utrzymaniu wysokiego popytu na konsumpcję przedsiębiorcom trudno będzie zrekompensować ogromny wzrost kosztów. Szczególnego znaczenia w takim momencie nabiera rozsądne zarządzanie budżetem i reagowanie w porę, zanim firma utraci płynność finansową i popadnie w długi – tłumaczy Małgorzata Anisimowicz.

Publikacja w serwisie oraz na łamach papierowego wydania dziennika Puls Biznesu z komentarzem eksperckim Małgorzaty Anisimowicz, prezes zarządu PMR Restrukturyzacje i kwalifikowanego doradcy restrukturyzacyjnego.

Artykuł ukazał się w dzienniku Puls Biznesu, dnia 17 października 2021 r. Zapraszamy do zapoznania się z jego pełną wersją:»Zbliża się lawina niewypłacalności

PMR w mediach

9+
lat na rynku

100+
postępowań

1000+
klientów

Formularz kontaktowy

  Administratorem Państwa danych osobowych, które zostały umieszczone w formularzu kontaktowym, jest PMR Restrukturyzacje S.A. z siedzibą w Warszawie. Przekazane dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Państwa zapytanie. Informacje o Państwa prawach, podstawie prawnej przetwarzania danych osobowych oraz okresie ich przechowywania »znajdują się tutaj.

  Zadzwoń:
  +48 22-30-05-105
  +48 22-30-05-106 (fax)

  Napisz:
  kancelaria@pmr-restrukturyzacje.pl

  Odwiedź nas:
  ul. Prosta 70
  00-838 Warszawa

  Godziny przyjęć interesantów:
  Pon-Pią: 9:00 - 13:00
  Środa: 13:00 - 16:00

  Znajdź nas na Facebooku

  Znajdź nas na Instagramie

  PMR Restrukturyzacje S.A. @ 2024

  pl_PLPolish