Znajdź nas na Facebooku

Znajdź nas na Instagramie

Aktualności

PMR w mediach: 1640

Ważne informacje o upadłości konsumenckiej w Polsce

Specjaliści PMR Restrukturyzacje S.A. na bieżąco śledzą statystyki dotyczące postępowań upadłości konsumenckich oraz oceniają możliwości jakie daje ustawa Prawo Upadłościowe.

„Ustawa daje możliwości dla konsumentów, którzy poprzez niezależne od nich okoliczności do tej pory nie mieli szans wyjścia z sytuacji w której się znaleźli. To realna pomoc dla tysięcy ludzi w Polsce, którzy nie są w stanie spłacić swoich zobowiązań. Osoby te często żyją w „szarej strefie” a chcą pracować i żyć normalnie”,
– mówi Małgorzata Anisimowicz, prezes PMR Restrukturyzacje S.A.

Poniżej materiał video wyemitowany w TVP1 dnia 12 grudnia 2016 r. w programie „Chodzi o pieniądz”, w którym mecenas Maciej Pietrzak mówi o upadłości konsumenckiej w Polsce:

(kliknij miniaturkę, aby obejrzeć)

Statystyki upadłości konsumenckich opracowywane przez PMR Restrukturyzacje S.A. były omawiane niedawno również m.in. na łamach Rzeczpospolitej:

» Upadłość konsumencka: przybywa zgłoszeń upadłości

oraz portalu Gazety Polskiej:

» Jest szansa dla frankowiczów, choć…

Specjaliści PMR estymują, że w ciągu najbliższych miesięcy czeka nas dynamiczny wzrost liczby wniosków o upadłość konsumencką spowodowany rosnącą wiedzą na temat tego narzędzia oddłużania wśród osób fizycznych. Z obecnego poziomu rocznego ponad 5 tys. (2016 r.), w ciągu kilku lat osiągniemy poziom około 50 tys.

Materiał ukazał się w telewizji TVP1 w programie „Chodzi o pieniądze”:

dnia 12 grudnia 2016:
» Zobacz materiał w serwisie VOD TVP1 – „Chodzi o pieniądz”

PMR w mediach

9+
lat na rynku

100+
postępowań

1000+
klientów

Formularz kontaktowy

  Administratorem Państwa danych osobowych, które zostały umieszczone w formularzu kontaktowym, jest PMR Restrukturyzacje S.A. z siedzibą w Warszawie. Przekazane dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Państwa zapytanie. Informacje o Państwa prawach, podstawie prawnej przetwarzania danych osobowych oraz okresie ich przechowywania »znajdują się tutaj.

  Zadzwoń:
  +48 22-30-05-105
  +48 22-30-05-106 (fax)

  Napisz:
  kancelaria@pmr-restrukturyzacje.pl

  Odwiedź nas:
  ul. Prosta 70
  00-838 Warszawa

  Godziny przyjęć interesantów:
  Pon-Pią: 9:00 - 13:00
  Środa: 13:00 - 16:00

  Znajdź nas na Facebooku

  Znajdź nas na Instagramie

  PMR Restrukturyzacje S.A. @ 2024

  pl_PLPolish