Znajdź nas na Facebooku

Znajdź nas na Instagramie

Aktualności

PMR w mediach: 1640

Zarządca Kerdos wycofał wniosek

PMR Restrukturyzacje, obecny zarządca Kerdosu oraz Dayli, złożył do sądu oświadczenie, w którym domaga się cofnięcia wniosku o umorzenie postępowania sanacyjnego otwartego w stosunku do Dayli.

O umorzenie postępowania sanacyjnego zabiegał poprzedni zarządca Dayli, czyli Zimmerman Filipiak Restrukturyzacja. Kancelaria tłumaczyła, że nie otrzymała pieniędzy od właściciela Kerdosu, które w jej ocenie były niezbędne do dalszego funkcjonowania drogerii Dayli.

PMR Restrukturyzacje ma inne podejście do procesu restrukturyzacji Kerdosu, czego dowodem może być zawarta właśnie przez Dayli umowa komisowa.

– Nie chcemy oceniać czynności poprzedniego zarządcy. Nasz zespół jest jednak przekonany, że proces restrukturyzacji zarówno Dayli, jak i Kerdosu może zakończyć się suckesem. Niewątpliwie, będąc zarządcą w postępowaniu sanacyjnym w przypadku obu tych spółek, mamy pełniejszy obraz sytuacji, stąd też będzie nam dużo łatwiej rozmawiać z wierzycielami

– mówił „Parkietowi” Maciej Roch Pietrzak, prezes PMR Restrukturyzacje.

Materiał ukazał się w gazecie:

dnia 31 maja 2016:
» Kerdos – zarządca wycofał wniosek

PMR w mediach

9+
lat na rynku

100+
postępowań

1000+
klientów

Formularz kontaktowy

  Administratorem Państwa danych osobowych, które zostały umieszczone w formularzu kontaktowym, jest PMR Restrukturyzacje S.A. z siedzibą w Warszawie. Przekazane dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Państwa zapytanie. Informacje o Państwa prawach, podstawie prawnej przetwarzania danych osobowych oraz okresie ich przechowywania »znajdują się tutaj.

  Zadzwoń:
  +48 22-30-05-105
  +48 22-30-05-106 (fax)

  Napisz:
  kancelaria@pmr-restrukturyzacje.pl

  Odwiedź nas:
  ul. Prosta 70
  00-838 Warszawa

  Godziny przyjęć interesantów:
  Pon-Pią: 9:00 - 13:00
  Środa: 13:00 - 16:00

  Znajdź nas na Facebooku

  Znajdź nas na Instagramie

  PMR Restrukturyzacje S.A. @ 2024

  pl_PLPolish